Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

+420 733 524 646
+420 603 705 070

Jak uspořit energii?

Dnešní stavby již počítají s nejrůznějšími opatřeními zvyšující hospodárnost objektu. Zákazníci investují do solárních kolektorů, tepelných čerpadel, a přitom zapomínají roli stínění z exteriéru. I to má v úsporách energie vysoký podíl.

Již ve fázi projektování domu je důležité uvažovat o vhodném typu exteriérového stínění. Architekt dokáže tuto součást domu povýšit na designový prvek s maximálním využitím a přitom nemusíte slevovat z vytouženého komfortu.

Současné architektuře vévodí jednoduchost, čistota stylu a detail...to vše splňují hliníkové venkovní žaluzie, které se stávají výraznou součástí fasád moderních domů i administrativních budov. Dnešní stavby se vyznačují větší mírou prosklení než z doby let devadesátých. Hliníkové lamely jsou ty nejvhodnější pro zastínění velkých prostor. Hlavní výhodou těchto žaluzií je přesná regulace prosvětlení interiéru – od úplného zatemnění až po příjemnou atmosféru lehkého stínu. Nemusíme zdůrazňovat skutečnost o zadržení slunečního záření již vně objektu a nepřehřátí okenní výplně...následně interiéru.