Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

+420 733 524 646
+420 603 705 070

Kdo jsme

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi ve svém oboru.

Vítejte u firmy Nejdl

Dodavatele krbů a exterierového stínění na zakázku

S námi lze jen získat

Jestliže potřebujete krb či externí stínění všeho druhu obraťte se na nás.

S našimi dlouholetými zkušenostmi Vám budeme schopni zajistit kvalitní a správné řešení.

  • Poradenství zdarma
  • Vizuální návrhy krbů zdarma
  • Dodávky na klíč provádíme po celé ČR
  • Individuální přístup
  • Kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník náš cíl

Firma NEJDL je stabilní, silnou společností s dlouhodobou tradicí. Jsme malou firmičkou zakládající si více na osobním přístupu než na množství zakázek. Veškeré služby, jako je poradenství, návrhy či dokumentace, jsou zdarma. Na prodejně máme proškolené a zkušené asistenty prodeje, kteří vás rádi obslouží a poradí. Naši montážníci též vlastní certifikáty umožňující montáž stínicí techniky a realizaci krbů. Upřednostňujeme stínicí techniku - rolety a žaluzie české značky Isotra Quality a jsme s touto firmou v partnerském vztahu.

V dnešní uspěchané době plné konkurence je důležité vybrat správného zkušeného dodavatele. Měli byste dát na dlouhodobé zkušenosti jak výroby rolet a krbů, tak samozřejmě na jejich montáž. Rozhodně nevybírejte toho nejlevnějšího dodavatele…ne vždy je poměr cena/kvalita nejvýhodnější. Kvalitnější firma vám dokáže poskytnout technickou podporu před i během vlastní realizace, dále záruční i pozáruční servis.

Hlavní devizou firmy Nejdl je individuální přístup, poskytování poradenství, komplexní nabídka služeb včetně vytvoření vizualizace přímo vám na míru a profesionální realizace vám na zakázku.